O nás

Firma Belsport, s.r.o., byla založena v měsíci květnu 2012.

Naši zaměstnanci velice dobře znají sportovní a hlavně pak fotbalový trh a jeho specifika. Jednak proto, že jsou fotbalově činní a jednak proto, že v obchodování s tímto sortimentem mají mnohaletou praxi.

Pokud se týká umístění firmy, výstižně to vyjadřuje slogan BELGICKÁ 1 – ADRESA S FOTBALOVOU TRADICÍ.                                                           Belsport, s.r.o. navazuje svým zaměřením na předchozí dvě firmy, které zde sídlily (Pragofotbal a Šampion). Zákazníci jsou zvyklí nakupovat na této adrese již téměř 30 let !

Základ naší nabídky tvoří renomované zahraniční firmy ADIDAS a LEGEA (jsme přímým dovozcem do ČR). Z jejich produktů nabízíme především týmové oblečení – dresy, kopačky, míče, soupravy, tašky, atd.
Dále zde najdete vybavení pro rozhodčí, tréninkové pomůcky a vše pro vybavení hřišť.

Na veškeré textilní zboží (vč. tašek) nabízíme potisky čísel, jmen, znaků klubů či názvů a log sponzorů. O kvalitě potisků svědčí i fakt, že potisky zajišťujeme i pro dva přední prvoligové kluby.

Najdete nás na již zmiňované adrese Belgická 1, Praha 2 – Vinohrady. Otevřeno máme od pondělí do pátku od 9,00 do 17,00 hod. Na základě předchozí domluvy se můžeme přizpůsobit vašim požadavkům. Pokud budete mít zájem o týmové vybavení většího rozsahu, jsme připraveni přijet s nabídkou přímo do vašeho klubu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.